Rusz w Stołowe z Qdową!

Opis projektu

 

Przy współpracy z Parkiem Narodowym Gór Stołowych i finansowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Fundacja Qdowa będzie realizować projekt “Rusz w Stołowe”, którego głównymi założeniami są popularyzowanie walorów naszych urokliwych gór wśród lokalnej społeczności i nie tylko. Postaramy się zarazić najmłodszych i nie tylko, pasją poznawania Gór Stołowych, ich walorów, szlaków oraz przeróżnych miejsc do których one prowadzą.

Będzie edukacyjnie, będzie aktywnie, a to wszystko za sprawą planowanych przez nas warsztatów w szkołach, które już brały udział w ostatniej edycji akcji “Góry są w porządku” oraz cotygodniowych wycieczkach. Nie zabraknie również nowości – Rusz w Stołowe to nie tylko nazwa całego projektu, ale również akcji krajoznawczo-edukacyjnej dla całych rodzin, której szczegóły poznacie już wkrótce!

Nie zabraknie też wydarzenia, które powoli staje się jedną z wizytówek dobrych praktyk na górskich szlakach, czyli “Góry są w porządku”! Będzie to już trzecia edycja tej fantastycznej akcji organizowanej w okolicach Karłowa na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych!